Productinfo
De poncho mag dit seizoen niet ontbreken in de kledingkast van de modebewuste vrouw. Deze poncho van Object heeft een capuchon, ideaal voor de dagen dat het regent. Je sluit de poncho voor met een knoop. Onder de armen zit een riem detail. De knopen van het riempje kun je niet gebruiken. De poncho is van een goede kwaliteit. De poncho voelt zwaar en zacht aan. Trendy en warm ga jij de deur uit in deze stoere poncho!
Producteigenschappen
- Pasvorm:
. - Materiaal: 90% polyester, 10% viscose.
Wasvoorschriften
Je mag de poncho niet zelf wassen. Laat de poncho chemisch reinigen bij een stomerij. Dan kun jij de poncho nog lang met plezier dragen! Let op, de poncho krimpt maximaal 5% tijdens het wassen. Houd hier dus rekening mee met het aanschaffen.
Inspiratie
Naar je werk, naar school, shoppen, of een lekkere winterse wandeling maken … Waar jij ook bent, in deze poncho van Object zie jij er altijd trendy en stoer uit!
Schrijf een eigen review
Reviews door klanten
Er zijn op dit moment geen items weer te geven.
0
10