Productinfo
U ziet er netjes en verzorgd uit in deze sportieve Gaastra jas! Het jack heeft een rits- en een knoopsluiting. Het jack heeft een warme, hoge kraag met drukknoopsluiting. Het jack heeft twee zakken met klepsluiting en twee zakken met ritssluiting. De jas heeft twee borstzakjes met klepsluiting. Op de linker bovenarm heeft het jack een zakje met ritssluiting. Op het zakje is een metalen merkplaatje geplaatst. Op de linkerborst is de merknaam geborduurd. De jas heeft trendy epauletten. Op de rug zit een riempje met knoopsluiting. Hiermee kunt u de jas iets tailleren. Het jack heeft twee binnenzakken met ritssluiting. In deze jas ziet u er altijd goed uit!
Producteigenschappen
- Materiaal: 51% polyester, 49% katoen. Voering: 100% nylon en 65% polyester, 35% katoen.
- Lengte: Vanaf de schouder 71 cm in maat M.
Wasvoorschriften
U mag de jas, binnenste buiten, op 30°C wassen. Gebruik geen wasverzachter. De jas mag niet in de droger. Haal de jas meteen na het wassen uit de trommel. Laat de jas liggend drogen. U mag de jas op lage temperatuur strijken, met een katoenen doek tussen de jas en het strijkijzer.
Inspiratie
Naar uw werk, een wandeling maken … Wat u ook doet op een dag, in dit nette en toch sportieve jack van Gaastra ziet u er altijd goed uit!
Schrijf een eigen review
Reviews door klanten
Er zijn op dit moment geen items weer te geven.
0
10