Favorieten

U heeft nog geen favorieten toegevoegd.

Pottery Paint & Shop (VOLGEBOEKT)

POTTERY PAINT & SHOP = VOLGEBOEKT

VRIJDAG 23 MEI 2025
ONTVANGST 09.30 UUR
EINDE WORKSHOP 11.45 UUR

Doe mee aan dè trend van dit moment: “POTTERY PAINTING” en kom naar ons ATELIER 84 POP UP CAFÉ bij Brasserie R-1854.
Onder het genot van Italiaanse koffie en lekkernijen beschilder je een keramiek item naar keuze: een (sierraden)schaaltje, een vaasje, een mok of een schoteltje!

Ga jij voor de Italian Vibe en kies jij voor citroentjes als dessin, of ga voor een hippe quote zoals Ciao Bella of La Dolce Vita?

Zo gaat het:

🖌️ Pick your vibe
Ga jij voor een chille mok, cute vaasje, classy schoteltje of stylish sieradenbakje?

🎨 Get artsy with Ellen!
Duik in de kleuren, ga los op leuke dessins en laat je creativiteit de vrije loop.

🔥 Ellen fixes it
Na de workshop bakt Ellen van Atelier 84 jouw kunstwerk tot een professioneel eindresultaat.

📦 Pick-up & shine
Binnen drie weken ligt jouw keramiek-creatie klaar bij de klantenservice van Roetgerink Mode & Schoenen. We sturen je een seintje!

💸 Slechts € 35,- p.p. INCLUSIEF € 15,- SHOPTEGOED BIJ ROETGERINK!
Om jezelf na het creatieve deel ook nog even fashion-wise te verwennen. 🛍️✨




Inclusief:
✔ 1 keramiek item naar keuze
✔ Materiaal
✔ Koffie of thee 
✔ Lekkere zoete hapjes op tafel tijdens de workshop
✔ Roetgerink shoptegoed van € 15,- (alleen geldig op vrijdag 25 mei 2025, te besteden vanaf € 50,-)

💳 Betaling zal geschieden via de betaallink die gestuurd wordt in de bevestigingsmail met reserveringsnummer.

Er zijn slechts 40 plaatsen beschikbaar, dus wees er op tijd bij!

Meld je snel aan via [email protected] o.v.v. Pottery Paint en beleef een creatieve en fashionable workshop bij Roetgerink Mode in Enter!

De workshop is pas definitief wanneer je een bevestigingsmail hebt ontvangen en de betaling voldaan is voor de workshop.